Зимовий відпочинокВиди відпочинку взимку, які існують в наші дні, дозволяють захопити людей в процес насолоди холодним порою року. Їх різнобічність надає можливість знайти на зиму заняття до душі, що не нудячись в очікуванні літа, більш комфортного в плані погоди.

Зимовий відпочинок

Зимові види відпочинку, якщо перераховувати основні їх різновиди, такі: катання на гірських лижах, сноуборді, собачих упряжках, снігоходах, кайтінг, маунтінбайк, натурбан, скелелазіння, льодолазіння.

Помітили серед цього переліку важливу особливість? Сніг використовується для того, щоб людина, так чи інакше, якщо не вважати зазначених видів «лазіння», відчув на собі магію пересування з великою швидкістю. Втім, якщо до всього цього переліку додати фігурне катання, то виходить, що відпочинок взимку набуває не тільки відтінок екстриму, а й прагне бути прекрасним.

Для кого-то залишиться незрозумілим, що представляються собою деякі види відпочинку взимку. Тому візьмемо на себе сміливість і розповімо читачам про кожного з них, але найголовніше.

Зимовий відпочинок - натурбан

Натурбан. Це слово прийшло до нас з Німеччини, де воно в дослівному перекладі означає природну трасу. Якісь види активного відпочинку можна випробувати на собі тільки відправившись в гірськолижні тури, а цей - на будь-якому схилі, не застосовуючи до нього (схилу) ніяких фізичних впливів з метою удосконалення його площині. Взяли в руки санки, Ледянка і все, що зможе хоч якось опиратися силі тертя, і вперед на будь-яку гірку природного походження. Керувати таким «транспортним засобом» можна за допомогою всього тіла, роблячи нахили убік передбачуваного повороту. Втім, ті, хто займається натурбаном для душі, не думають про техніку руху, а катаються в своє задоволення.

Катання на снігоході. На відміну від натурбан, катання на снігоході категоричніше відноситься до того, як здійснює на цій моторної техніці який-небудь рух, повинен керувати ним. Управління снегоходом - справа в якійсь мірі небезпечне, тому і катання на ньому має підкорятися певним правилам. Тому, перед тим, як з головою зануритися в цей вид зимового відпочинку, краще пройти інструктаж.

Зимовий відпочинок - Катання на снігоході

Ледолазание. Це відпочинок для відданих скелелазіння людей, що заміняє їм взимку таке миле серцю заняття - підйом до вершин. Всім нам знайомі літні сходження екстремалів, які здійснюються по вертикальній стіні з опорою на уступи. Ледолазание - це така ж вертикальна площина, але, з урахуванням стоїть на вулиці погоди, перетворена «Сніговою королевою» в заморожену стіну. Хочете підкорити цю вершину? Тоді Вам в руки дадуть арсенал з льодорубів, гаків і льодових молотків. До кінця сезону зженете п'ять-десять зайвих кілограмів і, якщо пощастить, відчуєте на губах смак перемоги. Скелелазіння має такий же принцип, але для нього, як об'єкти підкорення, використовують натуральні снігові вершини.

4

Зимовий відпочинок - Ледолазание

Кайтінг. Це гібрид зимового виду відпочинку, де використаний звичний для цієї пори року інвентар: ковзани, лижі, сноуборди. А для того, щоб перетворити це проведення часу в унікальне, не схоже на просте катання, в якості рушійної сили використовують повітряного змія. Ось так просто, взуваєте лижі, ковзани, сноуборд, і берете в руки спеціального змія, а далі - справа техніки і декількох десятків сотень падінь: змій, захоплюємося увись повітряними масами, тягне за собою катається таким способом людини. Напевно хтось з вас бачив подібне влітку, тільки на ногах у катається були сезонне спорядження для такого ось оригінального переміщення. Що ж, цей вид спорту дозволяє своїм прихильникам не нудьгувати ні взимку, ні влітку.

Зимовий відпочинок - Кайтінг

Маунтінбайк. Втім, не тільки кайтінг, а й маунтинбайк претендують на звання всесезонного виду відпочинку. У маунтинбайке головним атрибутом відпочиваючого є велосипед. Зрозуміло, це не звичайний велосипед, а той, який спеціально створений для катання по снігу. Описати цей спосіб активного відпочинку складно: тут важливо зрозуміти свої відчуття, насолодитися моментом, але перед усім цим побороти в собі почуття страху від зустрічі з незрозумілим, наскільки абсурдним заняттям.

Зимовий відпочинок - Маунтінбайк

Катання на лижах та сноуборді Ці види зимового відпочинку коментарів не потребують, тому як дане явище для зими досить закономірне і дуже популяризована в наш час. Тому про нього докладніше згадувати не будемо, а от катання на собаках - це вже, для певних частин світу, те саме оригінальному зимового виду відпочинку. До речі, для цієї мети не обов'язково використовувати упряжку з собак тому сенсі, в якому Ви її собі уявили. Втім, щоб не перетворювати це дійство на фарс, зауважимо, що на собачих упряжках, справжніх, можна випробувати найяскравіші відчуття від швидкісної їзди по засніжених просторах. Однак не варто зі звичайного відпочинку робити офіційний вид спорту. Пам'ятайте, що відпочити взимку за допомогою катання на собаках можна і за допомогою звичайних, але вірних друзів - собак великих порід, яких легко навчити «мистецтву» бігу в імпровізованій упряжці з санок.

Зимовий відпочинок - катання на собаках

Зима - це унікальний час року, пора зміцнення духу і роботи над власними фізичними силами. Для того щоб докладніше ознайомитися з кожним з видів зимового відпочинку, читайте підрубрики цього розділу сайту. Країни і міста світу, засніжені, але по-своєму прекрасні, чекають тих, хто не боїться морозу і дружить з хорошим настроєм.