ТОП Зимових курортівЗимові курорти - це, до відома читачів не тільки ті, які зустрічають нас прохолодою, але й протилежні, їм, жаркі і розташовані зовсім не в північних широтах. Чому? Якось так повелося, що влітку прийти в голову шукати кращі зимові курорти, коли поруч море, пляжі та інші краси природи, не перестав. А ось взимку, особливо в тих краях, де сніг - звичайна справа, для відпочинку підбирають зовсім не горезвісні Альпи та інші гірські райони, що пропонують обивателю покататися на лижах.

Однак, про все по порядку, і про те, які зимові курорти дійсно зимові, і про те, де краще взимку випробувати на собі тепло жарких країн, для контрасту з погодою у власному регіоні. Тільки давайте не будемо розставляти пріоритети, між приводяться популярними, або, іншими словами, кращими зимовими курортами, нехай кожен вибере свій ТОП-10 країн, де можна взимку провести незабутній відпустку. І раз вже ми відступили від правила побудови країн за рейтингом, то нехай наш список буде систематизовано лише за алфавітом.

ТОП Зимових курортів

Австрія. Ця невелика держава, безперечно лідер у тих, хто взимку не мислить ні дня без лижних прогулянок по похилих спусках численних гір. Привертає вона туристів і тим, що пропонує багато варіантів гірськолижних трас, не загострюючи уваги тільки на професіоналах. Тому кожен, хто ще не встиг освоїти лижі навіть як любитель, ласкаво просимо на кращі зимові курорти до Австрії. До речі, це Європейська держава відкрито абсолютно різним бюджетам, тому не думайте про нього, як про недоступному для себе місці.

Андорра. Ця країна улюблена жінками, адже окрім пологих гірськолижних схилів має відмінний SPA-сервіс і готова зустріти і задовольнити бажання всіх шоппоголіков світу. Крім того, тим, хто вибрав зимові курорти Андорри, спокійний сімейний відпочинок забезпечений.

Греція. Уявіть собі, що ця країна, яка користується величезною популярністю за свій незабутній літній відпочинок, має у своїй скарбниці природних надбань не тільки термальні, але і гірськолижні курорти. Ну а якщо Греція завжди популярна як літній європейський VIP-курорт, то подумайте самі, де в світі найкращі зимові курорти? Звичайно там! Адже взимку в Греції температура повітря порівнянна з нашою навесні, а теплий одяг згодиться тільки у вечірній час, якщо ви захочете провести з друзями час на відкритому повітрі.

Домініканська Республіка. Ось типовий представник того зимового відпочинку, про який ми згадували в перших рядках нашого огляду. Домініканська республіка вражає своєю погодою. Хочете взимку +25 градусів в тіні і Атлантичний океан з температурою на пару градусів вище біля своїх ніг? Тоді ваш зимовий курорт - це Домінікана.

Єгипет. І знову жаркий, але один з кращих, а вірніше, популярних зимових курортів. Для багатьох, хто любить ковток моря, ковток сонця, в потоці одноманітних зимових днів міст північних широт, ця держава стала традиційним місцем для відпочинку. А чому ні? Щодо не дорого, відносно не далеко, а також цікаво і пізнавально. Температура моря взимку не нижче +20 градусів, до того ж Єгиптяни свято шанують свою культурну спадщину, тому все, про що ви читали в книжках, тут можна побачити на власні очі.

Ізраїль. Це зимовий курорт для естетів, які цінують оточуючі нас пам'ятки історії, якщо не сказати, світобудови, і готові відпочивати статечно і комфортно. В Ізраїлі є бальнеологічний курорт (Мертве море), vip-відпочинок на пляжах, SPA для відпочинку в стилі релакс, а також гірськолижний курорт. Ця держава воістину пропонує не просто кращі зимові курорти, а найрізноманітніші.

Індія. Ця країна - екзотика для відпочинку взимку. Та й літній відпочинок в ній також неординарний. Однак є вже ті мандрівники, які відчувши на собі казковий рай Гоа, не погоджуються більше ні на один варіант для відпочинку. В Індії просто величезна колічествор місць для найрізноманітнішого проведення дозвілля. Гімалаї, тропічні ліси, чудові курорти, екзотична флора і фауна. Наш сайт від усієї душі бажає, щоб ви теж стали одним з щасливих туристів, які побували на цій прекрасній землі.

Іспанія. А от її ми рекомендуємо в якості зимового курорту тим, хто любить, відпочиваючи відчувати феєрверк почуттів. У лютому в Іспанії традиційно проходять карнавали. Уявіть, в той час як в Росії, на Україні і в інших державах Північної півкулі, сходить сніг, оголюючи сірий, непривабливий ландшафт, десь проходять барвисті заходи, зачаровують публіку своєю масштабністю та феєричністю.

Італія. Ось ще одна держава, де відпочинок в холодну пору року краще здійснювати в горах, на території міст-зимових курортів, яких в Італії близько шести з тих, які найбільш популярні. Що скажеш - сервіс, культурна програма - все на висоті. Однозначно, в Італії одні з кращих зимових курортів, які вам обов'язково сподобаються. Крім того ви зможете долучитися до інетреснейшей італійській культурі, а також здійснити дуже вигідний шопінг.

Росія. Дійсно, а навіщо кудись їхати, якщо таке поняття, як російська зима, незрівнянно з холодним порою року жодного іншого регіону. Здивуєтеся, але все те, навіщо їдуть на гірськолижні курорти за кордон, є і в цій країні. Тому, особливо для тих, хто шукає недорогі зимові курорти, можна ближче придивитися до можливостей цієї держави.

Таїланд. І ось знову найкращий з жарких зимових курортів. На градуснику знову +25, навколо цікава культура, загадкова релігія, соковиті екзотичні фрукти і все те, що відсутній на батьківщині у тих, хто виїхав взимку в Таїланд туристів - пляжний відпочинок. Безумовно, не можна не сказати про численні видах відомого у всьому світі тайського масажу, якого так не вистачає на засніженій батьківщині втомленому від морозів тілу. Якщо і существалі рай на землі, то немає ніяких сумнівів, що знаходиться він саме в Таїланді.

Фінляндія. Колиска зимового фольклору - казок про пригоди в холодну пору року - дарує такий же цікавий відпочинок на своїх гірськолижних курортах. А ще, у Фінляндії живе Санта-Клаус. І це вагомий аргумент на користь відпочинку в цій країні всією сім'єю. Подумайте, які ще зимові курорти можуть похвалитися тим, що самий знаменитий персонаж самої зими квартирує у них?

Франція. Кращі зимові курорти, де можна не тільки покататися на лижах, але й, в перервах між цим активним відпочинком, провести час за дегустацією вин і коньяку, розташовані тільки в цій країні. Як тільки дні стають коротшими, а гірські схили покриваються снігом, численна армія шанувальників лиж спрямовується до Франції. Французькі Альпи пропонують неймовірний спектр найрізноманітніших видів активного відпочинку. І, звичайно ж, Франція залишається самої романтичної країною і в зимовий період.

Ось такий огляд країн, які можуть запропонувати нашим читачам не просто зимовий відпочинок, а той, який найбільше до вподоби тоді, коли хочеться відпочивати.