Третім за величиною островом, що входить до Карибський архіпелаг, є Ямайка. Відпочинок на Ямайці нікого не залишить байдужим. Природа Ямайки унікальна, романтична і прекрасна - це ущелини і красиві водоспади, золоті пляжі, таємничі ліси, смарагдові луки, величезна кількість річок, а також джерела з цілющими водами.

Придбавши тури на Ямайку, ви зможете познайомитися з безліччю ущелин і гір, які начебто ланцюг проходять через весь острів. Найвищою точкою вважається пік Блакитний гори, висота якого сягає 2256 метрів. Відпочинок на Ямайці вразить кожного красою каскадних водоспадів і різноманіттям тропічної зелені, в якій острів попросту потопає. Тут завжди панує літо, але від спеки страждати не доводиться, оскільки з північного сходу приємну свіжість приносять вітри та вечірні бризи. Ямайку називають ще зеленим раєм, тому як приголомшливі заходи і світанки, а також чисте тепле блакитне море, просто захоплюють дух.

Кожен гість Ямайки, зробивши кінні або піші прогулянки, зможе заглянути навіть у самі малодосліджені місця острова. Дно по береговій лінії острова також прекрасно, як і сама Ямайка. На північному узбережжі, на думку багатьох, знаходяться найкрасивіші місця. Тут і проводять свій час всі шанувальники і любителі дайвінгу. Кожен курорт надає можливість оренди прогулянкового катера, яхти або парусника. Тури на Ямайку також передбачає і плавання на бамбуковому плоті, і прогулянки по Блакитним горах.

Кращими курортами і місцями відпочинку на Ямайці є: Негрил

Ця курортна зона з біло-піщаним пляжем і кристально чистою водою дуже знаходиться на південному заході острова. Всі будівлі в цьому районі не вище дерев, а руїни древніх фортів і старовинні плантації, нагадують про минулу колонізації. Також тут же розташовані найсучасніші готелі, новітні нічні клуби, різні магазинчики, а також бари і ресторани. Вибравши тури на Ямайку, обов'язково відвідайте цей курорт.

Монтего Бей

Це другий за величиною місто на острові, який є загальновизнаною столицею Ямайки. Христофор Колумб назвав це місце «Залив гарної погоди». І в правду, тут багато сонця, зелені, піщаних пляжів. Монтего Бей - місто свята з дуже жвавим нічним життям і з величезною кількістю ресторанів і барів. Недалеко від міста знаходиться підводний парк, який особливою популярністю користується у любителів дайвінгу. Відвідавши це місто, можна вважати, що відпочинок на Ямайці вдався на славу.

Очо Ріос

Тут знаходиться безліч пляжів, мисів, бухт, маленьких старовинних міст і рибальських сіл, які просто пов'язані ланцюжком. Місто розташоване в центрі північного узбережжя острова Ямайка. У садах цього чудового населеного пункту цілий рік цвітуть екзотичні квіти, а по величним горам течуть стрімкі річки. Очо Ріос дуже гостинний, що властиво абсолютно всіх містах входять Ямайки. Тут безліч магазинів, супермаркетів, ресторанів, а вздовж узбережжя збудовані сучасні готелі з високим рівнем сервісу.

Відпочинок на Ямайці подарує кожному туристу самі різні, і тільки позитивні емоції, а найбільше запам'ятався подорожжю буде прогулянка на величезному теплоході по Чорній річці.

Якщо ви не знаєте, куди поїхати відпочивати, то, не роздумуючи вирушайте на Ямайку! Величезною популярністю користуються у туристів не тільки відпочинок на курортах острова, а й екскурсії по столиці Ямайки - Кінгстона. Це дуже гарний історичне місто, де ви зможете придбати сувеніри для рідних і близьких.