Зимовий відпочинок у снігових КарпатахЯкщо ви втомилися від сірих будніх днів і хочете хоч злегка прикрасити життя своєї родини, то вирушайте сміливо в Карпати. Культура цього красивого і просто чудового краю настільки багата своїми народними традиціями, що сюди хочеться приїхати ще хоч раз. З цієї причини тури, особливо взимку, в Карпати стають більш популярними.

У будь-яку пору року тут можна підібрати собі відпочинок за своїми інтересами. Але краще тут побувати взимку. Гірськолижні курорти в Карпатах найдешевші по всій території СНД. Справжні любителі гірськолижного спорту зможуть не тільки навчитися кататися, але і взяти обладнання напрокат, наприклад лижі або гірськолижні окуляри, які Вам знадобляться при спуску з гори.

Тут є всі умови для повноцінного відпочинку. Дуже часто туристи люблять відвідувати такі гірськолижні курорти як Яблуниця, Буковель, Ясіня (Драгобрат). Привертає туристів не тільки чудова і чиста природа, а ще й доступність цін. Відпочиваючи, ви можете не тільки кататися на лижах, а й ознайомитися і з пам'ятками цього краю.

Ви можете зустріти Новий Рік в Одесі тут, а потім поїхати на канікули в Карпати.