Чим гарний Туніс Туніс - це вигідний шопінг, смачна кухня та цікаві екскурсії. Туніс має цікаву історію і культуру. Дуже цікавими для туристів є Сахара і острів Джерба. Туніс популярний серед жінок та сімейних пар. Жінки дуже люблять проходити сеанси таласотерапії в Тунісі. Це тонізуюча і лікувальна процедура. Місцеві жителі дуже доброзичливі і ввічливі з туристами. Для поїздки в Туніс не потрібно оформляти візу.

Існують економ тури в Туніс. Це є хорошим варіантом для сімейного, дитячого або молодіжного відпочинку. Сім'ї вибирають Туніс через м'якого клімату і теплої води з пологим спуском. Це дуже зручно при відпочинку з дітьми. Багато хто навіть купують спеціальні тури для своїх дітей в один з численних таборів Тунісу. Туди можуть їздити діти від 7 до 12 років. Табори для молоді приймають підлітків від дванадцяти до сімнадцяти років. Путівки для дітей дуже популярні серед росіян. У таборах Тунісу дітям пропонуються заняття в ігровій формі, різні екскурсії, ознайомлення з мовою та фольклором країни, карнавали і танцювальні вечірки.

Коли найкраще відпочивати в Тунісі? Найбільш популярним є відпочинок в Тунісі в жовтні, т. К. Це час оксамитового сезону. Температура води і повітря найбільш приємні і комфортні в цей час. Повітря має температуру приблизно 29 градусів, а море 22 градуси. Сезон купання триває до середини листопада. Чартерна програма працює теж до середини листопада. І ще, у жовтні вводять знижки на проживання в готелях. Знижки можуть доходити до п'ятдесяти відсотків, що дуже непогано.

Які пам'ятки можна подивитися в Тунісі? Для любителів історії, в цій країні можна знайти багато цікавого. Знаменитий Карфаген, середньовічна Медіна, мавзолей Хасанидов, музей Бардо, палац Дар аль Беи, музей «1000 і одна ніч». Для дітей та дорослих буде цікавий зоопарк. Ще можна відвідати Матмати - місто троглодитів і жителів підземелля, солоне озеро в Кебілі і старовинний фінікійський порт Табарка.
Туніс є прекрасним місцем для відпочинку всією сім'єю. Красиво, цікаво, безпечно, смачно, не дорого, тепло. Що ще потрібно для гарного відпочинку?