Де в Росії відпочити на новорічні канікули?Не тільки обмежений бюджет, але й прагнення більше дізнатися про своєї неосяжної батьківщини можуть спонукати зустріти головний зимове свято, не виїжджаючи за кордон. Якщо ви цього року вирішили провести Новий рік на Батьківщині, то ось кілька щодо маршруту відпочинку. Отже, де провести пам'ятний Новий рік по-русски?

Міста Золотого Кільця Росії

Перше, що спадає на думку - це тури по Золотому кільцю, адже саме такі міста як Володимир, Суздаль, Іваново, Сергієв-Посад, Кострома та інші створюють «туристичну славу» Росії. Тут можна побачити унікальні зразки давньоруського кам'яного і дерев'яного зодчества, познайомитися з історією та традиціями нашої країни.

Новорічні тури на Байкал

Звичайно, новорічні тури в серці Сибіру - розвага не для неженок, але ж є серед нас і справжні «відчайдушні мандрівники»! Під час такого новорічного відпустки можна доторкнутися до водного дзеркала найглибшого озера на планеті, за розмірами можна порівняти з Бельгією; зробити ковток його цілющою прісної води; відвідати священний центр шаманського світу - острів Ольхон, де, за легендою, став першим шаманом бурят. Саме сюди стікалися в дні Чингізхана шамани Монголії. Кажуть, на Ольхоне знаменитого хана і поховали. Тут височіє священна скеля Шаманка, де століттями підносили молитви богам і Великому Духу Ольхона. За іншими враженнями варто вирушити на рибний базар або в Байкальський центр їздового спорту. Саме там можна взяти участь в експедиції по льоду озера на справжніх їздових собаках. А з новорічної подорожі часто відвозять сибірські нефрити і лазурити.

Карелія: зимовий новорічний і різдвяний відпочинок

Саме новорічні тури в Карелію доведуть вам, що тут і розкривається вся повнота величі російської зими з великою кількістю снігів і дрімучими лісами. Сімейний відпочинок вийде чудовим, так як складається з розваг для дорослої та дитячої аудиторії. Варто звернути увагу на зоокомплекс, в якому звірів не обмежують клітини, їх можна погладити. Любителям спортивних пригод сподобаються походи на лижах і гонки на упряжках в якості справжніх Каюрів (так називають місцевих погоничів собак), а за візуальними враженнями на квадроциклах - до самого знакової водоспаду Карелії, Ківач, а потім до Ладозького озера. Один з островів Ладоги - Кижи бажано побачити на власні очі. На ньому під відкритим небом зібрані дерев'яні будівлі всього російської Півночі.