Москва туристичнаМожливостей відпочити в Москві вельми багато. Тут знайдеться місце всім смакам і захопленням. У столицю Росії постійно приїжджають люди. Це можуть бути іноземні гості або ж жителі Російської Федерації, приїхавши в місто відпочити з родичами або в службове відрядження. До послуг гостей столиці безліч театрів, музеїв і парків. Молоді або любителям активного відпочинку підійдуть торгово-розважальні центри або ж найрізноманітніші клуби.

Найчастіше виникає питання: де можна зупинитися в місті, якщо немає можливості пожити з сім'єю або у друзів? У цьому випадку варто пошукати тимчасове житло, можливо це будуть готелі на півдні москви або ж скромне ліжко-місце в хостелі. У будь-якому випадку, проблема з ночівлею може зважитися досить легко і швидко, щоб залишився час для відвідування визначних пам'яток і шопінгу.

Тим, хто в Москві вперше, рекомендується відвідати Кремль і Червону площу, а також історичні музеї. Любителів природи чекають Воробйови гори, а також безліч парків і скверів у центрі міста.