Сибірські АльпиЯкщо і існує на світі рай для відпочинку, то він знаходиться в Гірському Алтаї. Ті, хто побував тут і побачив красу і пишність тутешніх місць, готові повертатися сюди ще. Алтай - дивовижний своєю красою гірський край. З кожним роком кількість туристів у цих місцях тільки зростає. Алтай називають Сибірської Швейцарією через незвичайного подібності Алтаю і Альп, якими вони колись були в своєму первозданному вигляді.

Алтай - дивовижне місце. Воно містить у собі багато абсолютно несхожих один на одного природних комплексів. Хвойна тайга межує з альпійськими луками зі знаменитими едельвейсами, а гірські шапки і вируючі річки зі спокійною умиротвореній життям в долинах. Для поїздки в алтай можна використовувати приватне авто, а якщо його немає, то на автобусі або взяти авто собі в автокредит. Це дозволить вам з економити купу часу і грошей.

Ви любите грати на комп'ютері? Представляємо вашій увазі браузерную гру "Ділок". Воцті у гру можна або зареєструвавшись у самій грі, або через свій аккаунт соціальної мережі. У цій грі ви заробляєте монети, купуєте предмети і т.п.

Погода в Алтаї досить примхлива, але це не дивно, адже в цьому місці зароджуються хмари, іноді можна побачити чарівне видовище як хмара з'являється через сусідньої гори. Клімат в Алтаї різко континентальний, адже це місце розташовується в центрі континенту у великому віддаленні від океану. Дивно й те, що найтепліше, як і найхолодніше місце в Західному Сибіру припадає на Гірський Алтай.

Літній відпочинок ви плануєте або зимовий - Алтай не залишить вас розчарованими. Відпочинок на Алтаї, такий же різноманітний, як і сам Алтай. Екстремальний туризм - один з основних туристичних напрямків цього краю. На Алтаї можливий будь-який вид відпочинку: автомобільні та кінні прогулянки, сплави по вируючим гірських річках, альпінізм, походи будь-якої складності.

Гірські краєвиди не поступаються по пишноті пейзажам Кавказу! Але крім гір, Алтайська земля багата іншими ландшафтами, схожими на пустелі степи, альпійські луки, густа тайга і величезна кількість озер і водоспадів неможливо описати незвичайну красу природи Алтаю в словах, на неї потрібно подивитися. Тут немов змішалися всі країни світу в уникальнейший і чудовий ландшафтний коктейль.

Туристична інфраструктура на Алтаї сьогодні стрімко розвивається, з кожним днем ​​Алтай стає все більш популярним саме як курортна зона. Сюди прагнуть не тільки жителі Росії, але й іноземні туристи. Адже це така рідкість в наші дні - зустріти у світі гірськолижний курорт з незайманою природою. Влітку на вас чекають сплави по гірських річках, довгі і цікаві походи, взимку гірськолижні схили, теплі готелі, покриті сніговими шапками вершини гір.