Осінь - кращий час у році. Чому? Тому що в момент, коли починає опадати листя, настає період витрачати гроші, зароблені за літо. А саме їхати на відпочинок і, можливо, доглядати собі симпатичне житло біля моря.

Будучи справжнім курортним містом, Сочі є одним з найпопулярніших і привабливих місць для відпочинку. Що цілком зрозуміло, адже в цьому чудовому місці злилися воєдино і виключно м'який теплий клімат, і освіжаючий морський бриз, і прекрасні гірські пейзажі, а також багато іншого.

Автотуризм по просторах РосіїЯкщо у вас вдало співпали літо і відпустка, то варто задуматися про автомобільний подорожі. Адже простори Росії буквально ваблять туриста: до морського узбережжя, в гори, де мандрівник може відпочити від міської суєти, договорів та робочих термінів.

Сибірські АльпиЯкщо і існує на світі рай для відпочинку, то він знаходиться в Гірському Алтаї. Ті, хто побував тут і побачив красу і пишність тутешніх місць, готові повертатися сюди ще. Алтай - дивовижний своєю красою гірський край. З кожним роком кількість туристів у цих місцях тільки зростає. Алтай називають Сибірської Швейцарією через незвичайного подібності Алтаю і Альп, якими вони колись були в своєму первозданному вигляді.

Де в Росії відпочити на новорічні канікули?Не тільки обмежений бюджет, але й прагнення більше дізнатися про своєї неосяжної батьківщини можуть спонукати зустріти головний зимове свято, не виїжджаючи за кордон. Якщо ви цього року вирішили провести Новий рік на Батьківщині, то ось кілька щодо маршруту відпочинку. Отже, де провести пам'ятний Новий рік по-русски?