Щорічно Мальту відвідують близько мільйона туристів. І якщо ви захочете виявитися одним з них, то літак доставить вас в аеропорт Луа, який розташовується недалеко від столиці Мальти - міста Валлетти.

Шкода витрачати час на островах на пасивний відпочинок. Кожен мандрівник з різноманітними смаками знайде тут масу цікавих занять.
Шанувальники старовини можуть походити по древнім храмам Таршин, Джанта і Хаджар Їм. Поруч один з одним тут сусідять сучасність і кам'яний вік. Сліди людини тут ставляться до 6000 до н.е. Поселенці прибули на Мальту з о. Сицилія, який можна в ясний день розрізнити на обрії. У пам'яті надовго залишиться гігантська арка, утворена скелями Azure Window. Побачити це вам допоможуть тури на теплоході з Челябінська.
Тим, хто любить захоплюватися красою природи слід відвідати Блакитний Грот, а також Блакитну лагуну на о. Коміно. Дістатися до будь-якої точки Мальти можна без особливих проблем. Автобусне сполучення прекрасно розвинене, інтервали між рейсами в10-15 хвилин здивують наших співгромадян.

Автолюбителям зручніше взяти автомобіль в оренду. Це дешевше зробити на тиждень. Незручність може викликати лише лівосторонній рух, який прийнято на Мальті. Але до цього звикаєш швидко.

Максимально дозволена швидкість становить 64 км / год. Оскільки острів невеликий, витрати на бензин абсолютно вас не обтяжать. Задоволення побувати в кожному куточку і в будь-який час, побачивши надзвичайно красиві заходи й сходи, компенсують усі витрати. Ті ж, хто віддає перевагу подорожі по воді, можуть легко взяти напрокат яхту.

Для тих, хто любить підводне плавання, Мальта - це справжнє Ельдорадо. Скелястий рельєф біля узбережжя, численні печери, гроти, лагуни, печери, а також багатющий підводний світ (краби, восьминоги, кальмари, морські півні, кефаль, скати). Замовте путівки з Челябінська на 4 дні на Мальту і ви переконаєтеся, що тут найчистіша вода - на глибині менше 15 м фотографувати можна без спалаху. Сюди потрібно приїхати хоча б через одного занурення. Для тих, хто бажає вперше відчути радість дотику до підводного світу, досвідчені інструктори допоможуть організувати занурення з гарантією безпечного спливання враженнями від побаченого новачка. Існують численні школи дайвінгу. Дайвери-професіонали можуть відриватися тут на повну котушку, чим вони і займаються, злітаючись з різних кінців світу. Порізана берегова лінія в будь-яку негоду дозволяє знайти місце, захищене від штормів, для занурення.