Містичний ІзраїльІзраїль - місце, де кожен турист знайде те, що йому до душі. Тури в Єрусалим з Москви дозволяють поринути в найдавнішу священну історію, Червоне море манить зануритися в себе в будь-який час року або відпочити на пляжі, гріючись під цілорічно ласкавим сонечком, Мертве море обіцяє позбавити людину від безлічі хвороб, а кращі в світі лікарі зможуть підняти на ноги навіть важкохворих.

Відпочинок з дітьми
Опинившись в Ізраїлі з дітьми, слід відвідати різні атракціони та розважальні місця в Ейлаті. Напевно, кожен турист вважає своїм обов'язком відвідати знамениту підводну обсерваторію, розташовану в дальній частині коралових рифів: вона являє собою численні акваріуми з рибами і басейни з черепахами, акулами і морськими котиками. Обсерваторія Ейлата - прекрасна можливість заглянути в справжній підводний світ, побачити годування морських мешканців. Відпочинок в Ейлаті з дітьми не буде повноцінним без відвідування павільйону «Амазонас», в якому можна побачити анаконду або хижих піраній.

Діти приходять у захват від відвідування крижаного будинку, «Айс Спейс», який дає можливість опинитися в крижаному містечку посеред спекотного Ізраїльського літа, побачити скульптури ведмедів і пінгвінів, виконані з льоду, покататися на гірці і побувати в крижаній печері. Дітям до трьох років відвідування айс пихи заборонено, зате дітки постарше знайдуть масу зимових розваг, поки дорослі почекають їх у барі, що знаходяться тут же.

Ближче до природи
Дельфіновий риф пропонує туристам можливість купатися разом з дельфінами в природних умовах, спілкуватися з ними, зануритися поряд з аквалангом. Берег моря упорядкований, хоч і має безліч зелених оазисів, тут же є клуб для дітей, бари, басейн і кафе. Зручний пляж для відпочинку з дітьми будь-якого віку, навіть самого молодшого. Цікаво, що на обгороджену морську територію привезли російських дельфінів з Чорного моря і вони з успіхом прижилися тут і дали потомство.

Варто обов'язково відвідати і пустелю Арава, з її природним парком Тмину. Безліч знахідок археологів, храм богині Хатхор, Соломонові стовпи - дозволять перейнятися духом Стародавнього Єгипту. Ландшафтні освіти, створені самою природою, з дивовижними скелями, з наскельними малюнками нікого не залишать байдужими.

Проводячи відпочинок в Ейлаті з дітьми, туристи також можуть відвідати заповідник, де живуть тварини так званих «біблійних часів», що з'явилися на планеті більше 3000 років тому, орнітологічний парк для перелітних птахів, який дозволяє зупинятися там величезній кількості птахів, направляющіхсях в Африку. Більша кількість вражень можна отримати, замовивши тур до Єрусалиму з Москви на тиждень, звідки можна легко і швидко потрапити в Ейтлат. Хочете дізнатися про Ейлаті більше - тоді заходьте на наш сайт, вибирайте відповідний тур і вирушайте в найдивніше подорож всією сім'єю. Приємного Вам відпочинку!