Дивовижна ФранціяФранція - країна таємнича і романтична, яка завжди вабила і продовжує вабити до себе туристів з усіх країн світу. Багаті історичні традиції, м'який клімат, величезна кількість пам'яток роблять її одним з найпривабливіших туристичних напрямків. Тури до Франції набирають обертів з кожним роком. Уряд країни зацікавлене в розвитку туристичного бізнесу, що приносить чималі доходи в державну скарбницю, і робить все необхідне, щоб перебування іноземних туристів у Франції було найбільш комфортним, і у них виникало бажання знов і знов відвідувати цю країну.

Франція хороша в будь-який час року. Чудовий Париж по праву вважається самим цікавим містом Європи, він приголомшує своїми архітектурними шедеврами, такими, як Ейфелева вежа і старовинний королівський палац Лувр, нині перетворений на музей. Подорож по Монмартру, найвідомішому району французької столиці, і знайомство з його визначними пам'ятками залишить незабутні спогади. Сповнені романтики і незабутніх вражень прогулянки по Єлисейських полях, знаменитій вулиці французької столиці, на якій зосереджена величезна кількість цікавих місць. А якщо туристи їдуть з дітьми, то обов'язковим пунктом у програмі є відвідування Паризького Діснейленду, який забезпечить і маленьким, і дорослим бурю позитивних емоцій і захвату.

Влітку доцільно планувати свій відпочинок на березі Атлантичного океану або Середземного моря. Чудовий пляжний відпочинок забезпечений на південно-східному узбережжі, відомому як Лазурний берег. Там найкращі пляжі з білим м'яким піском, відмінні кліматичні умови, фешенебельні готелі, що відповідають найвишуканішим смакам і вимогам. Канни і Ніцца є візитними картками Французької Рив'єри, місцем, де збираються аристократи і цінителі мистецтва з усього світу. Крім того, літо - сезон розпродажів, і можна поповнити свій гардероб прекрасними моделями модного одягу.

Зима у Франції приваблива для любителів активного відпочинку своїми гірськолижними курортами на схилах Альп, одними з кращих в Європі. Зустріч Нового року у Франції та Різдвяні свята сповнені яскравих вражень і приємних сюрпризів, а святкова ілюмінація вражає своєю красою.

Франція завжди пропонує туристам свої кулінарні шедеври, величезна різноманітність сирів, натуральних вин. Страви французької кухні здатні вразити уяву і смак будь-якого гурмана, адже приготування їжі у Франції вважається мистецтвом. Ну, а найголовніше, ціни на тури до Франції цілком демократичні і доступні практично кожному, хто задався метою відвідати цю цікаву країну.