Сьогодні гарний повітряний змій набуває нових обрисів, і захоплення дитинства переростає в прекрасний і, в той же час, екстремальне хобі. Кайтсерфинг (катання з допомогою сили повітряного змія по хвилях на спеціальній дошці) поповнюється шанувальниками з кожним роком, і з таким же успіхом розростаються школи з навчання цього виду спорту.

Єгипет став улюбленим місцем початківців кайтеров.

Курорт Хургада в ідеалі підходить для занять цим видом спорту, і туристичний бізнес країни швидко зреагував на нові тенденції кайт станціями, на яких фахівці не тільки підберуть кайт борд, а й проведуть професійне навчання.

Хургада цікава, насамперед, безперервним ланцюжком готелів для зручності туристів на березі Суецької затоки, а всього в тридцяти кілометрах від міста розташована чудова лагуна Ель-Гуна, яка славиться мілководдям і рівним вітром під кутом до берега. Тут розташована відома станція Kiteboarding Club El Gouna для освоєння непростий науки управління стропами і навчання азам безпечної поведінки, також ви можете провести тімбілдінг на популярних курортах Єгипту.

Кайтсерфинг відноситься до екстремальних видів спорту, травматизм і нещасні випадки трапляються не тільки зі спортсменами, а й з тими, хто опиняється поблизу. Відсутність людей і спокійна вода на мілководді дозволяє кататися без страху бути унесеним у відкрите море, а також переймати всі секрети цього захоплення. Але, в той же момент, водна гладь Суецької затоки і рівномірний єгипетський вітер дозволяють відчути, як повітряний змій і дошка для кайтсерфінгу здатні подарувати людині просторову свободу. Вражаючі трюки професіоналів заворожують своєю енергетикою, і це не дивно, адже тут людина виступає борцем між двох стихій, чужих йому.

Хургада в Єгипті - не єдине ідеальне місце для занять. Досить відправитися на південь від вказаного курорту і погляду відкриється ряд диких піщаних пляжів. Тут можна відточувати свою майстерність кайтера, не боячись за відпочиваючих, які часто через свою допитливості представляють серйозну небезпеку для початківця спортсмена, і самі ризикують отримати травму.

Дахаб, також як і Хургада, привертає мілководними закритими акваторіями і вітрами. Тут можна зустріти як новачків, так і професіоналів в кайтсерфінг. Не поступаються по інфраструктурі і природним умовам берега біля міст Набк і Рас-Судр. Пляжі Олександрії гарні для захоплених людей, які не приділяють високих вимог до зручностей проживання (інфраструктура розвинена тут слабша, ніж у вищевказаних місцях).

Кайтсерфинг - це екстрим, свавільний вітер і синя гладь моря, а цього достатньо в Єгипті