Казкові та незабутні тури в ДаніюКраїна Данія є найменшою і найпівденнішій у всій Скандинавії. Вона поєднала в собі сільські пейзажі з містами, що живуть у стрімкому ритмі. Данія є одночасно і старовинної і дуже сучасною країною. Саме тут зібрано величезну кількість стародавніх замків, кругових фортець, і разом з тим тут же проходять відомі на весь світ джазові фестивалі. Також сучасна Данія прославилася тим, що подарувала дітям радість у вигляді конструктора Лего.

Велика частина країни Данія знаходиться на півострові Ютландія, інша ж територія датського королівства видається майже на 500 островах, з яких заселені лише близько сотні. Фарерські острови і острів Гренландія також входять до складу датського королівства. У Данії дуже добре розвинені судноплавство і рибальство. Особливе значення тут має сільськогосподарський сектор, який славиться своєю молочною продукцією по всьому світу, до такої продукції належить ніжне масло і смачний сир. А якщо хочеться яскравого насиченого відпочинку, то вам знадобиться оренда вілли на Кіпрі і красивий купальник. З віллою, або квартирою вам може допомогти сайт cyprus4u.ru, а з купальником вам доведеться самостійно повозитися.

Тури в Данію здивують вас своїми пасторальними ландшафтами, які являють собою ожилі казки: блакитні озера, зелені ферми, красиві пляжі з білого піску, села, дахи будинків в яких зроблені з соломи, вітряні млини, найдавніші замки. Країна Данія дуже мальовнича і пишається цими пейзажами, які чудово підходять для піших подорожей та прогулянок на велосипедах. Ну а якщо ви хочете відпочити і підвищити рівень свого здоров'я, то лікування та відпочинок в Угорщині буде найкращим варіантом. За подробицями звертайтеся на сайт auto-tour.kiev.ua.

Якщо Ви хочете придбати жд квитки онлайн і дізнатися розклад поїздів, то зробити це можна перейшовши за посиланням. Тут також можна замовити квиток. Ознайомитися з новинами і отримати потрібну інформацію.

Тури в ДаніюТури в Данію відкриють перед вами міста цієї країни, яким притаманний дух середньовіччя - незвичайної краси будівлі і мостові вимощені бруківкою. У великих і малих населених пунктах розташовано більше трьохсот музеїв, які зберігають старовинні традиції.

Країна Данія представить вам чудовий Музей кораблів вікінгів, розташований в Копенгагені, який славиться у всьому світі. Тури в Данію познайомлять кожного туриста з цим унікальним містом, яке відрізняється своєю яскравістю та неповторністю, оскільки саме тут зосереджено більшу кількість основних визначних пам'яток країни. І розташовані вони все практично в одному районі. Інша ж площа міста - парки, мальовничі сади, чудові фонтани. Також тури в Данію приваблюють туристів чудовим парком розваг Тіволі, відвідувачам якого надається відмінно провести час на різних атракціонах, а також подивитися на вражаюче видовище феєрверку, що проходить влітку.

Театральні постановки в ОрхусеДля всіх шанувальників музики, тури в Данію - це чудовий вибір. У місті Орхуса, прямо під відкритим небом проводять культурні заходи, такі як симфонічні концерти, театральні постановки, і інші розваги для цінителів прекрасного.

Країна Данія відмінно підходить і для шопінгу. Будь-якому гостю міста сподобаються прогулянки по центральній пішохідній вулиці Копенгагена, на якій розташована величезна кількість всіляких магазинів. Особливо незвично і цікаво для туристів здійснювати покупки в датських магазинах в різдвяні свята. Тут у кожному магазині дотримуються своїх традицій святкування Різдва, прикрашаючи вітрини і торговельні зали незвичайними і дуже барвистими гірляндами. А починається підготовка до цього одному з найулюбленіших свят жителів Данії в першу п'ятницю листопада.