Колашин в ЧорногоріїУ місті Колашин зберігся незайманий діяльність людини ландшафт, який привертає велику кількість туристів на цей курорт. Курорт знаходиться на висоті 954 щодо рівня моря в північній частині Чорногорії. Тут присутні всі умови, які потрібні туристам для корисного і комфортного відпочинку.

Кілька століть тому це місто належав Великої Русі. Його економічно вигідне розташування на шляху прямування каравану пояснює його значимість для торгівлі. Так само для міста характерно вигідне географічне положення. Гори запобігають доступ сильних вітрів. Тривалий час землі ці служили причиною розбрату, поки турки не завоювали їх. Турки і заснували тут місто, яке до цих пір користується популярністю у численних туристів.

Туристи з багатьох країн світу їдуть в цей тихий куточок для того, щоб помилуватися чудовими краєвидами, побачити вікові ліси в Національному парку, покататися на гірських лижах, позайматися іншими видами активного спорту та відпочинку. Тут крім гірських вершин, порізаних трасами лижні, протікає річка під назвою Морача, яка не менш приваблива для багатьох туристів.

Звичайно, тут немає жарких пляжів, де можна отримати бронзову засмагу. Але туристи їдуть сюди не за цим. А якщо дуже хочеться придбати загар, можна відправитися в солярій. Крем для солярію де купити, можна дізнатися в мережі і замовити його заздалегідь у інернет магазині, щоб не турбуватися по дрібницях на відпочинку. Але й без пляжів тут завжди можна знайти цікаве заняття. Взимку це може бути катання на лижах по гірськолижних спусках, для цього тут побудований лижний курорт на висоті 1420 метрів над рівнем моря. Сезон лижного спорту тривати тут з листопада по останній місяць весни. Іноді влаштовується групові змагання. Так само для прогулянки по гірських вершин можна взяти в оренду квадрацикл.

Влітку можна влаштувати сплав по річці на байдарках по річці Тарі. Природа в літній період вражає своєю первозданністю, яку так важко знайти на популярних курортах. Багата флора і фауна так само привертають увагу багатьох туристів. Великою увагою користується озеро Біоградськоє, яке наповнене найчистішої водой.Достопрімечательності так само будуть цікаві туристам. Колашин зберіг на своїй території старовинні дерев'яні будинки і млини. Старовинний монастир Морача, побудований ще в 13 столітті, так само вабить до себе туристів. Для екстремалів можна позайматися альпінізмом або спелеологією.