З року в рік відпочинок в Чехії привертає все більшу кількість мандрівників і туристів. Чеські середньовічні міста, дивовижна Прага з витіюватими стародавніми кварталами, різноманітними музеями, де можна дізнатися безліч цікавих історій і легенд, і, звичайно, колоритні чудові ресторанчики: кухня в Чехії - приголомшлива!

А слава чеського пива давно далеко зробила крок за межі кордону маленької привітної країни. Готелі Чехії - на будь-який смак і гаманець: від дорогих і розкішних до скромних, але гостинні та затишні. Величезна кількість відгуків туристів допоможуть організувати відпочинок до душі! Не менш відомий і оздоровчий відпочинок в Чехії: унікальні за складом термальні джерела, заповідні місця, величезний вибір цілющих процедур з найсучаснішим обладнанням. Курорти в Чехії: Карлові Вари, Маріанські Лазні та Франтішкови Лазні на весь світ прославлені своєю чудодійною силою природних вод, розслаблюючих, омолоджуючих, тонізуючих і в буквальному сенсі повертають до життя. Тур в Чехію - це захоплююча подорож в одну з найкрасивіших країн Європи. Відпочинок в Чехії пізнавальний, корисний для здоров'я і сповнений незабутніх вражень.

Тисячі людей з усього світу здійснюють замовлення авіаквитків і купують тури в Чехії, щоб прогулятися по вуличках Праги, прийняти оздоровчий комплекс процедур на курорті Карлові Вари, а також зануритися в середньовічну атмосферу великої кількості історичних замків; випити знамените чеське пиво і відкрити для себе дивовижний світ чеського скла. Кожен, хто хоч раз бував у Чехії, обов'язково для себе знаходить щось, заради чого хочуть повернутися на відпочинок до Чехії знову.

У російських туристичних агентствах можна придбати різні тури в Чехію: лікувальні, гірськолижні, комбіновані, екскурсійні. Вартість турів в Чехію залежить від пори року. Високі - влітку, навесні, а також новорічні тури і поїздки на травневі свята. Восени можна розраховувати на невисокі ціни. Ціна екскурсійного туру в Прагу складе від 300-400 євро на людину. Торік в Чехію можна було з'їздити за зовсім демократичними цінами, а в 2012 році через зростання податків ціна на залізничні квитки в Чехію трохи подорожчала.
Більш дешеві тури в Чехію на 2012 можна придбати в другій середині осені. Тільки в цей час повноцінні екскурсії по знаменитих замках, і втім, як взимку, не вийде провести тому, що багато з них закриваються з наближенням холодів.