Азербайджан - це дивовижна країна, яка пропонує своїм гостям широкі можливості для туризму та цікавого відпочинку. Ця країна має дуже своєрідне розташування на кордоні Азії та Європи, що робить її ще більш притягає для туристів з Росії та багатьох інших країн світу.

Туризм в Азербайджані розвивається не так активно, як в інших країнах, проте це розвиток отримує все більш і більш високі темпи. На території країни представлені різноманітні кліматичні зони: високогірні луки, субтропіки і багато інших.

Для своїх гостей Азербайджан і його столиця Баку пропонує також широку розважальну програму. Численні Кафе Баку, ресторани і бари гостинно відкривають свої двері і надають відвідувачам великий спектр послуг. Кухня Азербайджану відрізняється від звичних для пересічного європейця страв. Професійні кухарі готують унікальні страви, які зможуть приємно здивувати своїм смаком будь-якого, навіть найвибагливішого гостя.

Поціновувачам мистецтва музеї Баку пропонують поринути у світ дивовижною живопису і скульптури, архітектури і музики. Туристи можуть відвідати більше ста галерей і музеїв, мавзолеїв і тисячолітніх фортець, в яких відображається вся історія азербайджанського народу, повна злетів і падінь, цікавих особистостей, правителів і діячів мистецтва.
Наскальний живопис, яка була знайдена на території сучасного Азербайджану, показує життя стародавньої людини, який зупинявся в цих місцях і будував житла для себе і свого народу.

Любителі активного відпочинку зможуть чудово провести час в ході різних екскурсій, спортивних туристичних, піших, кінних, велосипедних та скелелазні маршрутів.
Увечері столиця занурюється в яскраву і неповторну нічне життя, де основне значення набувають Клуби Баку. Розважальні клуби пропонують своїм відвідувачам широкий спектр послуг, в який входять різноманітні тематичні вечірки, дискотеки, концерти, караоке і танцювальні вечори.

Для туристів створені всі необхідні умови для максимально комфортного відпочинку. Всі клуби оснащені якісним обладнанням, що дозволяє відпочиваючим насолоджуватися якісною і насиченою музикою протягом усього вечора.

Як правило, клуби і ресторани оснащуються Wi-Fi для безкоштовного доступу гостей в мережу Інтернет.